Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Zlecenie na bloedzuigery

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Zlecenie na bloedzuigery"
Notice board contracts.png
Szczegóły
Akt(y)
5
Lokacje
Cmentarz na Bagnach
Zleca
tablicę ogłoszeń
Nagrody
200 oreny + 7000 PD
Powiązane zadania
żadne
ID
q9022_bloed

Zadanie poboczny

Scrolls generic icon letter.png Zlecenie na bloedzuigery

Krew bloedzuigerów potrzebna do badań ekologicznych. Wspomóż szczytny cel i odbierz nagrodę w złocie. Zapłata za 10 dawek — Druidzi.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Krew bloedzuigerów[edytuj | edytuj kod]

Druidzi prosili w swoim ogłoszeniu, żeby ktoś pozabijał bloedzuigery niszczące unikalny ekosystem bagien. Należy przynieść 10 różnych próbek krwi bloedzuigerów, a wtedy druidzi opracują zaklęcie, które całkowicie wytrzebi populację potworów. Muszę zdobyć 10 próbek krwi bloedzuigera dla druidów.

Zdobycz[edytuj | edytuj kod]

Udało mi się wykonać zlecenie druidów, choć jak długo żyję, nie widziałem tyle krwi naraz. Czas udać się do druidów po zapłatę. Muszę zgłosić się do druidów po nagrodę.

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Zadanie wykonane. Mam nadzieję, że druidom uda się przywrócić Równowagę. Dostałem nagrodę za krew bloedzuigerów. (200 oreny + 7000 PD)