Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Zbłąkana owieczka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Zbłąkana owieczka"
People Boy 3.png
Szczegóły
Akt(y)
2 - 3
Lokacje
Bagna
Zleca
Vaska
Nagrody
3500 PD
Powiązane zadania
Czas żniw
ID
q2006_lostchild

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Zaginiony chłopiec[edytuj | edytuj kod]

Vaska twierdzi, że druidzi porwali chłopca, aby zrobić z niego driadę. Poprosiła mnie o znalezienie dziecka. Może przejdę się do Gaju Druidów i popytam o chłopca. Muszę zapytać druidów o zaginionego chłopca.

Driada[edytuj | edytuj kod]

Druid mnie wyśmiał, gdy powiedziałem o podejrzeniach ceglarzy. Porozmawiam jeszcze z driadą. Powinienem porozmawiać z driadą o zaginionym chłopcu. (500 XP)

Do Vaski[edytuj | edytuj kod]

Driada potwierdziła słowa druidów. Oznajmiła również, że driady porywają tylko dziewczynki. Muszę powiedzieć Vasce, że myliła się w swoich podejrzeniach. Muszę powiedzieć Vasce, że myliła się w swoich podejrzeniach.

Obietnica[edytuj | edytuj kod]

Powiedziałem Vasce, że zaginięcie chłopca to nie sprawka druidów, i obiecałem doprowadzić malca do domu, jeśli tylko go znajdę. Obiecałem doprowadzić chłopca do domu, jeśli tylko go znajdę. (500 XP)

Odnaleziony[edytuj | edytuj kod]

Ten dzieciak miał zdrowo namieszane w głowie. Cóż, dobrze, że się znalazł. Powinienem porozmawiać o tym z Vaską. Muszę powiedzieć Vasce o odnalezionym chłopcu. (500 XP)

Sukces[edytuj | edytuj kod]

Vaska jest mi wdzięczna za odnalezienie dziecka. Vaska jest mi wdzięczna za odnalezienie dziecka. (2000 XP)