Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Zaproszenie do magii

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Zaproszenie do magii
Books Generic other.png
Zaproszenie do magii
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
70 oreny
Sprzedaż
14 oreny
ID
it_scroll_210

Książka skierawana do młodych adeptek Sztuki. Poświęcona jest podstawom magii i wiedźmińskim Znakom.

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Zaproszenie do magii
Anabelle Radfind
"Maga jest ucieleśnieniem Chaosu, kluczem otwierającym zakazane drzwi do koszmaru, do mocy czystego Zła, które mogą unicestwić cały świat. Nadal nie obawiasz się magii? Wciaz chcesz ja okielznac? Wladac nia?
Pamietaj, ze magia jest talentem, którym obdarzono nielicznych wybranców. Odkrylas w sobie ten talent? Chcesz czerpac z tego zródla? Wiedz zatem, ze czekaja cie lata pilnych studiów. Musisz zdobyc rozlegla wiedze i wciaz szlifowac swój umysl. Magia twórcza to nie wiedzminskie Znaki i jarmarczne sztuczki. Magia jest Sztuka.
Gdy opanujesz Sztuke, zdobedziesz wladze nad ogniem, woda, ziemia i powietrzem. Wladze nad umyslami ludzkimi. Wladze nad soba."

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Głosariusz: Magia

Lokacje[edytuj | edytuj kod]