Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Zapiski przemytnika

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Zapiski przemytnika
Tw3 scroll7.png
Zawiera przydatne informacje
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
wreckage of a boat along the coast west of Aleja wisielców and north of Wybrzeże wraków
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Sprzedaż
1 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Kiedyś to było życie. Szmuglowało się parę buteleczek samogonu do Oxenfurtu, sprzedawało studenciakom pod akademikiem, i o, ja miałem z tego parę koron, a oni więcej animuszu do nauki. No, ale przyszedł Radowid, uniwersytet zamknął, studentów przegnał na cztery strony świata, a na brzegu postawił balisty, co strzelają do wszystkiego, co Pontarem płynie, z łabędziami włącznie.

No, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Widziałem wczoraj, jak nasi dzielni żołnierze trafili statek kupiecki. Poszedł na dno z całą załogą – i ładunkiem. Szkoda ludzi, ale szkoda też, żeby dobra się niepotrzebnie zmarnowały. Tedy wyłowimy je z Marcinkiem, osuszymy, a potem sprzedamy – i znowu będzie co do gara włożyć.