Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Zapiski Natchnionego I

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Zapiski Natchnionego I
Tw2 questitem hospitalfiles.png
Moja droga do Światła, pierwszy fragment
Opis
Kategoria
Pospolity
Rodzaj
Książka / Przedmiot fabularny
Źródło
Loot
Sprzedaż
0 oreny
Waga
waga 0

These notes can be found at the top of the rocks overlooking Sabrina Glevissig's shrine east of Dom Natchnionego, only accessible after Geralt awakes after the vision induced by drinking Mikstura Natchnionego during the quest "Droga ku natchnieniu".

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Moja droga do Światła, pierwszy fragment
[…] Ze skruchą przyznaję, że błądziłem. Żaden z żołnierskich występków nie był mi obcy. Przez lata służby poznałem, co to hazard, alkohol, gnuśność, kłamstwo i złe słowo. Odbierałem życie, nie tylko na rozkaz. Bywałem okrutny. Dzisiaj widzę wyraźnie, że pogrążałem się w mroku i nie dostrzegałem światła. Niczym płomień świecy w najczarniejszej nocy światełkiem była panienka Sabrina Glevissig, jasna i czysta jak bogini. Zawsze wspierała żołnierzy i próbowała wyciągnąć mnie na dobrą drogę. Jednak ja byłem ślepy na światło. […]

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]