Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Yaki

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Yaki
Tw3 bw gwent purists.jpg
Yaki, with his fellow Gwent purists
Module
|- Informacje
Rasa
krasnolud
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Czerwony
Kolor oczu
Brązowy
Profesja
Gracz (profesja)
Pochodzenie
Mahakam

Yaki Rafiberg - krasnolud , gracz gwinta , przyjaciel Zoltana Chivaya.

Wiedźmin 3: Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]

Yaki jest obecny na turnieju gwintu hrabiego Monniera w Bażanciarnii w Beauclair . On i tłum innych graczy protestują przed wejściem do gospody przeciwko wprowadzeniu frakcji Skellige przez hrabiego Monniera, a ich krzyki można usłyszeć, gdy Geralt wchodzi do turnieju i zostaje przedstawiony pozostałym uczestnikom.

Później Yaki i jego ekipa wchodzą na teren bażanciarni , w którym odbywa się turniej, i biorą udział w walce na pięści z Geraltem i pozostałymi uczestnikami. Po tym, jak Geralt w końcu rozwiązał sytuację, Yaki zgadza się zagrać ze zwycięzcą turnieju, aby przetestować wartość nowej frakcji gwinta za pomocą talii Scoia'tael. Jeśli Geralt został wyeliminowany w jednej z poprzednich rund, Yaki i Hrabia Monnier grają, co skutkuje zwycięstwem Monniera, w przeciwnym razie Geralt i Yaki grają w finale.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3: Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]