Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Wynalazek gnomów

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Wynalazek gnomów"
Places Old Mine crypt.png
Szczegóły
Akt(y)
5
Lokacje
Stara Wyzima i Cmentarz na Bagnach
Zleca
Krasnoludzki kowal
Nagrody
9000 PD
Powiązane zadania
Płonąca nadzieja
Zbroja
ID
q5013_rune
Opcja elfia Zadanie poboczny

Fasi[edytuj | edytuj kod]

Fragmenty zbroi[edytuj | edytuj kod]

Krasnoludzki kowal chce, żebym przyniósł mu fragment zbroi Kruka, fragment zbroi rycerza z rodu Ruyterów, zapiski elfiego mistrza pieśni oraz dwufunkcyjny recyrkulator stopów i włókien stalowych. Wszystkie przedmioty znajdę na cmentarzu na bagnach. Aby dostać się do starożytnych, gnomich podziemi, muszę znaleźć pewien kamień w starej kopalni. Należy na niego rzucić dwa zaklęcia ognia i jedno powietrza. Muszę udać się na cmentarz na bagnach i odszukać wszystkie potrzebne elementy zbroi.

Dwufunkcyjny recyrkulator[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem dwufunkcyjny recyrkulator stopów i włókien stalowych. Muszę go zanieść kowalowi razem z innymi komponentami zbroi. Muszę zanieść kowalowi dwufunkcyjny recyrkulator oraz inne komponenty zbroi. (9000 PD)