Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Wynalazek gnomów

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Wynalazek gnomów"
Places Old Mine crypt.png
Szczegóły
Akt(y)
5
Lokacje
Stara Wyzima i Cmentarz na Bagnach
Zleca
Krasnoludzki kowal
Nagrody
9000 PD
Powiązane zadania
Płonąca nadzieja
Zbroja
ID
q5013_rune
Opcja elfia Zadanie poboczny

Fasi[edytuj | edytuj kod]

Fragmenty zbroi[edytuj | edytuj kod]

Krasnoludzki kowal chce, żebym przyniósł mu fragment zbroi Kruka, fragment zbroi rycerza z rodu Ruyterów, zapiski elfiego mistrza pieśni oraz dwufunkcyjny recyrkulator stopów i włókien stalowych. Wszystkie przedmioty znajdę na cmentarzu na bagnach. Aby dostać się do starożytnych, gnomich podziemi, muszę znaleźć pewien kamień w starej kopalni. Należy na niego rzucić dwa zaklęcia ognia i jedno powietrza. Muszę udać się na cmentarz na bagnach i odszukać wszystkie potrzebne elementy zbroi.

Dwufunkcyjny recyrkulator[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem dwufunkcyjny recyrkulator stopów i włókien stalowych. Muszę go zanieść kowalowi razem z innymi komponentami zbroi. Muszę zanieść kowalowi dwufunkcyjny recyrkulator oraz inne komponenty zbroi. (9000 PD)