Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Wycinka w lesie

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Wycinka w lesie

Wycinka w lesie to miejsce, gdzie Geralt spotyka Yarena Bolta, przewodnika grupy drwali w okolicy, którzy zajmują się wycinaniem resztek prastarego, cisowego lasu na potrzeby rynku boazerii. Każdego dnia tłuszcza, dowodzona przez Yarena żelazną ręką, spędza czas na rąbaniu drewna i siedzeniu przy ognisku, gawędząc przy tym o drwalach i transwestytach.

Jeden z drwali na polanie oferuje się, że za 200 oreny sprzeda Geraltowi wszystko, co ma, czyli butlę Soddeńskiego trójniaka, czerwony meteoryt i srebny pierścień. Za otrzymane pieniądze chce zapłacić podatek od dochodów, które w przeciwnym wypadku straci, kiedy wróci do domu opiekować się swoimi chorymi dziećmi. Jeśli Geralt nie ma jeszcze przepisu na Żonie Łzy, drwal dorzuca go do transakcji.

Zadania[edytuj | edytuj kod]