Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Wycinka w lesie

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Wycinka w lesie

Wycinka w lesie to miejsce, gdzie Geralt spotyka Yarena Bolta, przewodnika grupy drwali w okolicy, którzy zajmują się wycinaniem resztek prastarego, cisowego lasu na potrzeby rynku boazerii. Każdego dnia tłuszcza, dowodzona przez Yarena żelazną ręką, spędza czas na rąbaniu drewna i siedzeniu przy ognisku, gawędząc przy tym o drwalach i transwestytach.

Jeden z drwali na polanie oferuje się, że za 200 oreny sprzeda Geraltowi wszystko, co ma, czyli butlę Soddeńskiego trójniaka, czerwony meteoryt i srebny pierścień. Za otrzymane pieniądze chce zapłacić podatek od dochodów, które w przeciwnym wypadku straci, kiedy wróci do domu opiekować się swoimi chorymi dziećmi. Jeśli Geralt nie ma jeszcze przepisu na Żonie Łzy, drwal dorzuca go do transakcji.

Zadania[edytuj | edytuj kod]