Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Wielka ucieczka (Wiedźmin)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Wielka ucieczka"
Places Jail.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Loszek
Kanały
Zleca
Vincent Meis
Nagrody
do 3500 PD
Powiązane zadania
Bestia z kanałów
ID
q2014_cocatric

Głównym zadanie

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Vincent Siemko Zygfryd

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Osiłek[edytuj | edytuj kod]

Muszę stoczyć walkę z osiłkiem. Ten, kto wygra, będzie miał szansę odzyskać wolność po zabiciu kuroliszka w kanałach. Muszę się stąd wydostać. Krok pierwszy: skopać rzyć osiłkowi.

Zwycięstwo lub Przegrana[edytuj | edytuj kod]

Geralt wins the fistfight:

Zwycięstwo[edytuj | edytuj kod]

Pokonałem osiłka. Teraz będę mógł zejść do kanałów i zmierzyć się z kuroliszkiem, aby odzyskać wolność. Muszę o tym porozmawiać z Vincentem. Muszę porozmawiać z Vincentem. (500 PD) lub

Geralt loses the fistfight:

Przegrana[edytuj | edytuj kod]

Ten człowiek ma chyba żelazną szczękę. Ale to mu nie pomoże w czasie walki z kuroliszkiem. Przegrałem walkę na pięści.

Miecz[edytuj | edytuj kod]

Dostałem od Siemki srebrny miecz. Po zabiciu kuroliszka mam się do niego zgłosić po moje rzeczy. Dostałem od Siemki srebrny miecz.

Leże kuroliszka[edytuj | edytuj kod]

Teamwork: Postanowiłem połączyć siły z Zygfrydem. Razem będzie znacznie łatwiej, a poza tym zyskam życzliwość Zakonu Płonącej Róży. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. lub
Alone: Zygfryd chciał stanąć u mojego boku w walce z kuroliszkiem. Odmówiłem. Biały Wilk poluje samotnie. Podejrzewam, że Zygfryd przekaże swoim przełożonym, iż nie jestem zbyt chętny do współpracy. Muszę teraz odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora.

Trofeum[edytuj | edytuj kod]

Teamwork: Jeden kuroliszek mniej. Zygfryd okazał się pomocny. Powinienem wziąć ze sobą głowę kuroliszka jako trofeum. Czas wracać na górę. Kanały niezbyt mi się podobają - to chyba przez ten aromat. Muszę wziąć głowę kuroliszka i wyjść z kanałów. (800 PD) lub
Alone: Kill the cockatrice without the aid of Siegfried. Take the creature's head as a trophy and to go back up. I must take the cockatrice's head and leave the sewers. (1000 PD)

Bandyci[edytuj | edytuj kod]

Zygfryd i ja zostaliśmy napadnięci przez kilku bandytów Salamandry. Ciekawe, skąd się tutaj wzięli. Muszę wreszcie wyjść z tych kanałów. Muszę wydostać się wreszcie z tych kanałów. (500 PD)

Depozyt[edytuj | edytuj kod]

Zygfryd dał mi klucz do drzwi, którymi mogę wydostać się z kanałów. Na zewnątrz czeka na mnie Wyzima - z wszystkimi jej niebezpieczeństwami. Muszę jak najszybciej odzyskać swoje rzeczy. Po wyjściu z kanałów muszę zgłosić się do Siemki po moje rzeczy.

Zwrot depozytu[edytuj | edytuj kod]

Mój sprzęt leży w skrzyni w loszku. Mam nadzieję, że Siemko nie zachował sobie nic na pamiątkę. Strażnik polecił mi również, abym poszedł do Vincenta i upomniał się o nagrodę za głowę kuroliszka. Muszę wziąć moje rzeczy ze skrzyni, a głowę kuroliszka zanieść Vincentowi. (1500 PD)