Wielka ucieczka (Wiedźmin)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Wielka ucieczka"
Places Jail.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Loszek
Kanały
Zleca
Vincent Meis
Nagrody
do 3500 PD
Powiązane zadania
Bestia z kanałów
ID
q2014_cocatric

Głównym zadanie

Galeria

Vincent Siemko Zygfryd

Fazy

Osiłek

Muszę stoczyć walkę z osiłkiem. Ten, kto wygra, będzie miał szansę odzyskać wolność po zabiciu kuroliszka w kanałach. Muszę się stąd wydostać. Krok pierwszy: skopać rzyć osiłkowi.

Zwycięstwo lub Przegrana

Geralt wins the fistfight:

Zwycięstwo

Pokonałem osiłka. Teraz będę mógł zejść do kanałów i zmierzyć się z kuroliszkiem, aby odzyskać wolność. Muszę o tym porozmawiać z Vincentem. Muszę porozmawiać z Vincentem. (500 PD) lub

Geralt loses the fistfight:

Przegrana

Ten człowiek ma chyba żelazną szczękę. Ale to mu nie pomoże w czasie walki z kuroliszkiem. Przegrałem walkę na pięści.

Miecz

Dostałem od Siemki srebrny miecz. Po zabiciu kuroliszka mam się do niego zgłosić po moje rzeczy. Dostałem od Siemki srebrny miecz.

Leże kuroliszka

Teamwork: Postanowiłem połączyć siły z Zygfrydem. Razem będzie znacznie łatwiej, a poza tym zyskam życzliwość Zakonu Płonącej Róży. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. lub
Alone: Zygfryd chciał stanąć u mojego boku w walce z kuroliszkiem. Odmówiłem. Biały Wilk poluje samotnie. Podejrzewam, że Zygfryd przekaże swoim przełożonym, iż nie jestem zbyt chętny do współpracy. Muszę teraz odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora. Muszę odnaleźć w kanałach leże kuroliszka i zabić potwora.

Trofeum

Teamwork: Jeden kuroliszek mniej. Zygfryd okazał się pomocny. Powinienem wziąć ze sobą głowę kuroliszka jako trofeum. Czas wracać na górę. Kanały niezbyt mi się podobają - to chyba przez ten aromat. Muszę wziąć głowę kuroliszka i wyjść z kanałów. (800 PD) lub
Alone: Kill the cockatrice without the aid of Siegfried. Take the creature's head as a trophy and to go back up. I must take the cockatrice's head and leave the sewers. (1000 PD)

Bandyci

Zygfryd i ja zostaliśmy napadnięci przez kilku bandytów Salamandry. Ciekawe, skąd się tutaj wzięli. Muszę wreszcie wyjść z tych kanałów. Muszę wydostać się wreszcie z tych kanałów. (500 PD)

Depozyt

Zygfryd dał mi klucz do drzwi, którymi mogę wydostać się z kanałów. Na zewnątrz czeka na mnie Wyzima - z wszystkimi jej niebezpieczeństwami. Muszę jak najszybciej odzyskać swoje rzeczy. Po wyjściu z kanałów muszę zgłosić się do Siemki po moje rzeczy.

Zwrot depozytu

Mój sprzęt leży w skrzyni w loszku. Mam nadzieję, że Siemko nie zachował sobie nic na pamiątkę. Strażnik polecił mi również, abym poszedł do Vincenta i upomniał się o nagrodę za głowę kuroliszka. Muszę wziąć moje rzeczy ze skrzyni, a głowę kuroliszka zanieść Vincentowi. (1500 PD)