Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Wiedźmin: Krwawy Szlak

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Ten artykuł dotyczy gry na komórkę. Inne znaczenia tego słowa


Wiedźmin - gra w wersji przeznaczonej na telefony komórkowe. Bohaterem gry będzie oczywiście Geralt, a gra będzie miała charakter klasycznej platformówki z elementami RPG. Produkcją i dystrybucją zajmie się firma Breakpoint. Gra zostanie wydana równocześnie z grą PC RPG Wiedźmin firmy CD Projekt, planowaną na październik 2007 roku. Zarówno tworzona na komórki platformowa gra akcji z elementami RPG, jak i gra PC RPG kładą duży nacisk na innowacyjny system walki.

Breakpoint (http://www.breakpointgames.com)[edytuj | edytuj kod]

Breakpoint jest dynamicznie rozwijającym się producentem i wydawcą gier przeznaczonych na telefony komórkowe. Gry Breakpoint sprzedawane są w kilku wersjach językowych w ponad 50 krajach na całym świecie. Wśród nich znajdują się wszystkie możliwe gatunki gier tworzonych na platformy Java, Brew oraz Doja, w tym następujące bestsellery: Speedway 3D, Foofa Fortune, Solitaire i Dr. Tetsuo's Sudoku. Przyszłe projekty firmy, będą skupiały się na rozwiązaniach 3D z trybem multiplayer oraz zwiększonej interakcji z użytkownikiem. Breakpoint jest częścią MNI Group.

Informacje pobrane ze strony oficjalnej http://www.thewitcher.com

Animacje[edytuj | edytuj kod]

Crimson trail3.gif Crimson trail2.gif Crimson trail1.gif

W internecie[edytuj | edytuj kod]