Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Uchacz

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Uchacz

Uchacz - Rzemieślnik w Vergen i Loc Muinne.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Gówno, smród i szczury są nieodłącznym elementem każdego większego skupiska ludzi. Nie mogąc wyeliminować ze swego otoczenia dwóch pierwszych, starano się poradzić sobie z tym trzecim. Uchacz był vergeńskim szczurołapem, choć zastanawiające było, że w część pułapek, które sprzedawał, mógłby z powodzeniem złapać się wilk...
Zmiana branży wymagała również zmiany otoczenia: w tym celu Uchacz przystał do cyrkowej trupy i opuścił Vergen. Nadal jednak można było zaopatrzyć się u niego w kilka przydatnych rzeczy.
Będąc człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, osobnik imieniem Uchacz parał się wieloma zawodami. Z czasów, gdy był szczurołapem w Vergen, posiadał w swej handlowej ofercie szeroki zestaw pułapek. Sam mawiał, że są miedzy innymi na gryzonie"."