Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Tristianna i Izydor

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Tristianna i Izydor
Tw3 book brown.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Zakupu
Cena bazowa
24 Novigradzkie korony
Kupno
38 – 43 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

One copy of this book can be purchased from the Handlarz in Wieś Zalipie. There are at least 2 copies available. It is one of five books which can be collected and brought back to Ivar on Wyspa Snidhall.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Tristianna w nosie miała zalecenia matki przełożonej. Zamiast ciepłych onucy wolała chodzić boso, a nad szorstką włosienicę przedkładała kovirskie koronki i majtki z batiku. Skoro tylko zapadał zmierzch, a nowicjuszki posłusznie udawały się na wieczorne modły, ona wymykała się cichaczem i biegła do zatoki, gdzie czekał już na nią Izydor. Wesoły diaboł, choć był tęgi jak stodoła, a zamiast stóp miał kopyta, podobał się Tristiannie jak nikt inny na świecie. Dla niego to właśnie zerwała śluby i sprzeniewierzyła się woli rodziny. Wiedziała, że skoro tylko ich związek zostanie odkryty, zarówno Izydora, jak i ją czeka stos, dlatego potajemnie planowała ucieczkę.