Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Thorak

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Thorak

Thorak - sklepikarz i kowal z Vergen.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

W krasnoludzkiej społeczności w Vergen od zawsze ważną personą był lokalny mistrz run. Wówczas tę funkcję pełnił Thorak, krasnolud, który kilka lat wcześniej przejął schedę po swym mistrzu, Baltimorze. Thorak prowadził swój warsztat wzorowo, zyskując sobie szacunek i uznanie pobratymców. Oferował usługi najwyższej jakości i jak każdy ambitny rzemieślnik, szukał sposobu na doskonalenie swych technik i umiejętności.
Jeśli Geralt daje Thorak notatki:
Thorak okazał się bardzo uczynnym krasnoludem, a po wyświadczeniu mu przysługi Geralt mógł liczyć na konkretne zniżki w jego warsztacie.
Jeśli Geralt odmawia Thorak notatki:
Dopiero gdy zginął z ręki Geralta okazało się, że to on stał za zniknięciem swego mistrza, Baltimora. Tak kończy się ta opowieść o zazdrości, która nawet uczciwego może popchnąć do zbrodni.