Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Wiedźmin Gra Przygodowa

Z Wiedźmińska Wiki
(Przekierowano z The Witcher: Adventure Game)
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Substances Graveir bone.png Wymagana rozbudowa

To hasło jest dopiero w powijakach. Jeśli możesz, rozbuduj je.

Wiedzmin Gra Przygodowa.png

Wiedźmin Gra Przygodowa - przygodowa gra planszowa, zostanie wydana przez [cdp.pl] na początku przyszłego roku. Jej autorem jest Ignacy Trzewiczek.

Przygody, które będą przeżywać gracze będę bliskie i fanom książek, i gier. W grze będzie można wcielić się w rolę: Geralta z Rivii, Jaskra, Triss Merigold lub Yarpena Zigrina. Każda z tych postaci ma unikalną mechanikę i specjalności oraz ścieżki rozwoju.

Triss też musiała to odczuć - pomyślał Geralt. Wiedźmiński medalion drgnął na jego piersi. Coś magicznego było niedaleko - przedmiot lub potwór, nie był pewien. Jedno i drugie najczęściej oznaczało kłopoty. Dlaczego nic nie powiedziała? - wrócił myślami do Triss. Jesteśmy na miejscu! Już mnie tyłek zdążył rozboleć od tego siodła - scenicznym głosem oznajmił Jaskier. Gdyby wrzask mógł obudzić nieboszczyka, mieliby teraz problem. A może zrobił to celowo? Dlaczego krzyczał w kierunku jaskini do której mieli zaraz wejść?

Mroczne wejście do starej kopalni złota skrywało tajemnicę. Od lat znikali w tej okolicy wieśniacy, którzy byli na tyle odważni (lub głupi), aby spróbować szczęścia i wyciągnąć rękę po bezpańskie złoto. Nie był to jednak problem, który sprawił, że do Geralta odezwał się jego stary znajomy. Prawdziwym problemem był... jego brak.

Okolica stała się ostatnimi czasy dość bezpieczna i komuś było to ewidentnie nie na rękę. Yarpen podrapał się po brodzie i mamrotał coś pod nosem. Podejrzewał, że Rada Wioski nie była z nimi całkowicie szczera, ale ze względu na Geralta zgodził się na tę wyprawę. Zastanawiała go jednak Triss - dlaczego nadworna czarodziejka zdecydowała się pomóc w wyprawie do takiej dziury? Co jest takiego szczególnego w tej jaskini? Weszli już kilka kroków w głąb, gdy Yarpen musiał przerwać swoje rozmyślania - wyłaniające się z ciemności Nekkery zwiastowały nadchodzącą bitwę.

Galeria[edytuj | edytuj kod]