Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Tavar Eggebracht

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Tavar Eggebracht
Tw3 journal tavar.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Hazel
Narodowość
Nilfgaard
Profesja
Kwatermistrz

Tavar Eggebracht is a secondary character in Wiedźmin 3: Dziki Gon. He is Kwatermistrz of Nilfgaard's army 'center' camp situated in Velen (northern Temeria). Tavar is the cousin of Colonel Tibor Eggebracht.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Nilfgaardczyk Tavar Eggebracht pochodził z rodziny o długich wojskowych tradycjach. Jego przodkowie podbijali Maecht, Geso i Metinnę, służąc pod sztandarami ze znakiem złotego słońca, walcząc i umierając za cesarza.

Taki los spotkał jego służącego na pierwszej linii kuzyna, obersztera Tibora Eggebrachta, poległego w bitwie pod Brenną w czasie poprzedniej wojny z królestwami Północy. Mimo tego Tavar nie czuł nienawiści do Nordlingów, uznając, nie bez słuszności, że takie są po prostu koleje wojny.

Swą służbę obozowego kwatermistrza pełnił rzetelnie, przedkładając dobro swych żołnierzy nad wszystko inne

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]