Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Tamara Stenger

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Tamara Stenger

Tw3 journal tamara locked.png

Tw3 journal tamara.png

Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Kobieta
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Ciemny
Pochodzenie
Temeria
Rodzina
Filip Stenger (ojciec)
Anna Stenger (matka)

Tamara Stenger - nastoletnia dziewczyna, córka Anny i Filipa Stengera.

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Uciekła z matką od ojca, na którego teraz nie chce nawet spojrzeć łaskawym okiem, po tym, jak Baron bił Annę na jej oczach.

Podczas poszukiwań, Geralt dowiaduje się, że los podzielił ścieżki Tamary i jej matki. Tamara dołączyła do garnizonu łowców czarownic w Oxenfurcie.

W czasie zadania Powrót na Krzywuchowe Moczary spotyka Geralt Tamarę w sierocińcu wiedźm, razem z Łowcami Czarownic. Bierze udział w walce z potworami nasłanymi przez wiedźmy. Po bitwie odchodzi razem z innymi łowcami.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Gwint[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Córka Barona, Tamara, zaginęła wraz ze swą matką. Stało się to tuż przed tym, jak wiedźmin dotarł do Wrońców. Według słów Barona, Tamara to urodziwa dziewiętnastoletnia panna. W okolicy wszyscy wiedzą, że jest jego oczkiem w głowie. Nikogo więc nie dziwiło, że Baronowi zależało mu bardzo na szybkim odszukaniu córki
Tamara nie mogła znieść tego w jaki sposób Baron traktuje jej matkę postanowiła uciec wraz z nią.
Geralt odnalazł rybaka, który pomógł Tamarze i jej matce w ucieczce. Od niego dowiedział się, że straszliwy potwór napadł na Annę i uprowadził ją na bagna. Tamarze udało się ujść z życiem. Dziewczyna znalazła później schronienie u krewnego rybaka w Oxenfurcie.
Tamara dotarła do Oxenfurtu cała i zdrowa, a o powrocie do ojca nie chciała słyszeć. Zdeterminowana odbić matkę uwięzioną na bagnach, wstąpiła w szeregi łowców czarownic. To oni mieli pomóc jej w wyprawie na Krzywuchowe Moczary.
Anna żyje:
W eskorcie łowców czarownic Tamara dotarła na wiedźmie bagna. To co tam zastała nie napełniło jej radością. Matka, uwolniła się co prawda spod wpływu demonicznych sióstr i odzyskała ludzką postać, ale pomieszały jej się zmysły.

Ojciec Tamary, Krwawy Baron poprzysiągł, że dotrze z żoną na kraniec świata, jeśli jest choć cień nadziei na to, żeby Anna odzyska sprawność umysłu. Tamara nie przyznała się do tego, ale w skrytości ducha doceniła gest ojca.
Anna nie żyje :
W eskorcie łowców czarownic Tamara dotarła na wiedźmie bagna. Zastała tutaj swojego ojca, który również przybył uwolnić Annę. Ponowne spotkanie całej rodziny nie zakończyło się szczęśliwie – Anna na chwilę odzyskała ludzką postać i sprawność umysłu, ale sił starczyło jej tylko na to, żeby się pożegnać.

Zadania[edytuj | edytuj kod]