Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Sprzedawca relikwii

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Sprzedawca relikwii

Sprzedawca relikwii - sklepikarz w Obozie Kaedwen.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Interes, jak mawiał pewien niziołek, musi się kręcić, a rozkręcić można go niemal na wszystkim. Na jarmarkach, festynach i w wojskowych obozach cudowne amulety, czapki-niewidki i świńskie sceny rzeźbione w cedrowym drewnie zawsze dobrze się sprzedawały. Korzystając z popularności kultu Sabriny, pewien przedsiębiorczy człek rozpoczął sprzedaż relikwii pochodzących z miejsca jej kaźni. Przed bitwą popyt na talizmany ochronne zawsze rośnie, tak więc osobnik ów nie narzekał na brak klienteli.
Wprawdzie gwoździe, które sprzedawał, były nowe, a ich ilość wystarczyłaby do przybicia wszystkich uczestników zjazdu na Thanedd, ale kto by zwracał uwagę na takie szczegóły, jeśli zadowoleni byli zarówno klienci, jak i sprzedawca?

Galeria[edytuj | edytuj kod]

W grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów[edytuj | edytuj kod]