Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Rudolf de Jonkheer

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Rudolf de Jonkheer
Tw3 rudolf de jonkheer.jpg
Rudolf de Jonkheer
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy, greying
Kolor oczu
Brązowy

Rudolf de Jonkheer – redański szlachcic, bankier, najbogatszy człowiek w Novigradzie.

Geralt spotkał go w trakcie badania tropów Ciri w Novigradzie. Bankier kupił dom, który okazał się nawiedzony. Wynajął onejromantkę, Corine Tilly, aby wyśniła historię budynku. Wiedźmin również potrzebował pomocy śniączki, więc udał się do nawiedzonego domu. Biały Wilk ma dwie możliwości zakończenia tego wątku:

  1. Pozbyć się bożątka z domu. De Jonkheer będzie wtedy zadowolony, że problem został rozwiązany. Obieca Geraltowi część zysku ze sprzedaży domu. Od tej chwili bankier będzie stale przebywał na terenie posiadłości, a wiedźmin może za jakiś czas zgłosić się po swój udział w zysku.
  2. Powiedzieć bankierowi, że dom faktycznie jest nawiedzony i nie da się z tym nic zrobić. De Jonkheer odejdzie wtedy niepocieszony.
„Wszyscy powinni znać twoje zasługi, synu. Nie ukrywaj ich przed światem”
― ojciec Rudolf de Jonkheer


Galeria[edytuj | edytuj kod]

Zadania[edytuj | edytuj kod]