Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Rosa var Attre

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Rosa var Attre
Tw3 Rosa var Attre.jpg
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Kobieta
Kolor włosów
Blond
Kolor oczu
Niebieski
Narodowość
Nilfgaard
Rodzina
Henryk (ojciec)
Edna (siostra)

Rosa var Attre - córka nilfgaardzkiego ambasadora Henrego var Attre , siostry Edny. Ze względu na pozycję i tyłuł ojca , ona i jej siostra przeprowadziły się do Novigradu. Interesuje się szermierką , brała lekcje od żołnierzy i szermierzy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Podczas pobytu w Novigradzie jej ojciec zatrudnił Jaskra jako nauczyciela retoryki dla jego córek, chociaż nie odniósł sukcesu , i nie wiedząc o tym dziewcząt, wykorzystał niektóre lekcje, aby dowiedzieć się, co wiedzieli o Margrabia Henckel . Na dodatek jej siostra Edna, która uwielbiała robić psoty tak samo, jak Rosa kochała szermierkę, pisała listy miłosne i podpisywała je jako „Rosa” i wysyłała do Jaskier, powodując między nimi niezręczne sytuacje, dopóki Rosa nie dała jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zainteresowana „podstarzałym bardem ”.

Później, kiedy Geralt zaczął badać, co się stało z Jaskrem, spotkał Rosę i Ednę i przesłuchał ich w sprawie barda, gdzie siostry ujawniały swoje dziwne zachowanie podczas lekcji retoryki, a on śpiewał o Cyraneczce .

Po lekcji szermierki, którą jej Geralt udzielił podczas poszukiwań Jaskra, podekscytowała ją do głębi i sprawiła, że ​​zapytała wiedźmina, czy mogą się spotkać ponownie, na co Geralt się zgodził.

Kiedy skończyli lekcję, a wiedźmin miał zabrać ją z powrotem do domu , udawała, że ​​musi poprawić gorset, zmuszając Geralta do odwrócenia wzroku i wyślizgnęła się, chcąc się zabawić.

Jednak nie oddaliła  zbyt daleko i wpadła w luka i Kobe w pobliże gospody Siedem Kotów, którzy grozili jej, dopóki wiedźmin się nie pojawił i nie uratował jej z trudnej sytuacji. W tej samej chwili, choć pokazała swoją drugą stronę, niemal kapryśnie w porządku z zabiciem Nordlingów i każdego, kto ją obraził. Geralt odesłał ją bezpośrednio do domu, gdy stało się jasne, więcej żadnej lekcji szermierki nie będzie.

Jak róża tonie w pąsach, tak cudna Rosa wiecznie w dąsach. Dworskich manier uczyć się miała, miast tego jeno Karłem machała.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  • She had an admirer Ghilbert Blith who wrote her a List miłosny and died near var Attre Estate in Złote Miasto most probably from accidental falling.

Filmy[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]