Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Rezolutna Dziewczynka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Rezolutna Dziewczynka

Rezolutna Dziewczynka jest pierwszą osobą, którą Geralt spotyka po "przybyciu" na Brzegu w pobliżu Wiosk Odmęty. Jest źródłem informacji dla wiedźmina i mówi mu o aferach w miejscowości i o wszystkich głupich przeprowadzaniach na temat ślubu. Ona również mówi mu o rzeczach zabawnych ryba-człowiek i jak to on pilnuje Posągu Pani Jeziora. Ona mówi, że on nie jest straszny, niestety jest czasem przepędzany przez Vodyanoi wojownik.

W Aktcie Czwartym można ją znaleźć prawie w każdej chwili, zwykle wesoło przeskakującą pomiędzy lądem a Posągiem Pani Jeziora. Gdy pojawia się zły ryboludź , to ukrywa się pod chatą Króla Rybaka.

W epilogu, znajduje się w bezpieczny domie, gdzie tak głośno mówi że wkurza to Vetale.

Notatki[edytuj | edytuj kod]

  • Rezolutna Dziewczynka jest jedną z ulubionych postaci.
  • Pojawia się, aby powiedzieć, Geraltowi że przyjazny vodyanoi powraca do swego stanowiska.