Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Rasiści

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Rasiści"
Geralt witnessing Racists.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
nikt, zadanie uruchamia się w danym miejscu
Nagrody
2000 PD
Powiązane zadania
żadne
ID
q1006_rasists

Secondary quests.png

Rasiści to zadanie poboczne w Akcie I, wprowadzające postać Zoltana Chivaya, krasnoluda i przyjaciela Geralta.

Opis[edytuj | edytuj kod]

Gdy Geralt wędruje przez Obrzeża Wyzimy, napotyka w wiosce rybackiej krasnoluda otoczonego przez bandytów, którzy chcą zgolić mu brodę. Dręczą go słowami: „Przeklęty nieludź!” i „Krasnoludy do rezerwatu!”. Poczucie sprawiedliwości Geralta jest poddane próbie i wiedźmin musi zadecydować czy pomóc krasnoludowi w potrzebie.

Po rozprawieniu się z rzezimieszkami (przez Geralta i Zoltana lub samego Zoltana), Geralt ze zdziwieniem dowiaduje się od Zoltana Chivaya, że są dobrymi znajomymi.

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  • Jeśli nie pomożemy Zoltanowi zabić rasistów, nie ma żadnych reperkusji oprócz straconych punktów doświadczenia.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Walka[edytuj | edytuj kod]

Nie moglem przejsc obojetnie kolo rasistów dreczacych krasnoluda. Postanowilem wtracic sie w zajscie miedzy rasistami a krasnoludem.

Pomoc[edytuj | edytuj kod]

Pomoglem Zoltanowi w walce z rasistami. Powinienem porozmawiac z krasnoludem. Pomoglem Zoltanowi w walce z rasistami. (2000 XP)