Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Pustelnik z Lac Cèlavy

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Pustelnik z Lac Cèlavy
Tw3 journal hermit.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Grey
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Toussaint

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Pustelnik z wyspy na jeziorze Lac Cèlavy stał na straży tradycji pięciu cnót. Ten święty mąż opiekował się głazami, na których cnoty zostały zapisane i poddawał próbom śmiałków, którzy chcieli udowodnić, że cnoty nie są im obce. Gdy wiedźmin dotarł na wyspę i spotkał pustelnika, wydawało mu się, że to nie jest ich pierwsze spotkanie. Jednak dopiero potem okazało się, że przeczucie go nie myliło.
Pustelnik okazał się być Panią Jeziora – tajemniczą istotą, którą kiedyś wiedźmin spotkał we wsi Odmęty. Po przejściu przez wiedźmina ostatniej próby, święty mąż zmienił postać i pokazał swoje prawdziwe oblicze, a potem wręczył Geraltowi podarunek – miecz Aerondight.

Zadania[edytuj | edytuj kod]