Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Przystań (Wyzima)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Przystań

Przystań - miejsce w grze komputerowej Wiedźmin.

Jak na mało znaczącą, przystań to miejsce dość zatłoczone.

Niezależnie od pory dnia czy pogody, przewoźnik jest gotowy przeprawić zainteresowanego w pożądane miejsce. Jest także rybak handlujący rybami. Aż do wypełnienia Zlecenia na wilki sam Jean-Pierre kręci się niedaleko brzegu. W akcie III Carmen także jest bywalczynią przystani, normalnie można ją spotkać w Wyzimie Klasztornej przy tamtejszym zamtuzie. Obierając ścieżkę wiodącą prosto przed siebie można dostać się do wioski ceglarzy, zaś na zachodzie znajdują się doły z których ceglarze wydobywają glinę potrzebną do wyrobu cegieł. Na rozwidleniu dróg Geralt napotyka intrygującego dziadka.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

przewoźnik rubak Jean-Pierre Dziadek Carmen, Akt Trzeci