Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Przyjaciółka z dawnych lat

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Przyjaciółka z dawnych lat"
People Dandelion full.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Shani
Nagrody
karta + 3000 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
ID
q2119_shani

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Shani[edytuj | edytuj kod]

Shani to fajna dziewczyna. Może warto się koło niej pokręcić? Odwiedzę Shani w szpitalu. Może potrzebna jej pomocna dloń?

Jaskółcze ziele[edytuj | edytuj kod]

Shani poprosiła mnie o niewielką przysługę. Chce, żebym przyniósł 5 sztuk jaskółczego ziela. Nie mogłem odmówić. Muszę iść na bagna. Tam powinienem znaleźć tę roślinę. Muszę iść na bagna po 5 sztuk jaskółczego ziela.

Do szpitala[edytuj | edytuj kod]

Zebrałem zioła, o które prosiła mnie Shani. Muszę je teraz dostarczyć do szpitala. Muszę dostarczyć zioła do szpitala.

Przysługa[edytuj | edytuj kod]

Przyniosłem jaskółcze ziele dla Shani. Muszę częściej z nią rozmawiać, może będzie jeszcze czegoś chciała? A na razie - chyba zasłużyłem u niej na małą przysługę... Zasłużyłem u Shani na przysługę. Powinienem częściej z nią rozmawiać. (500 PD)

Autopsja[edytuj | edytuj kod]

Autopsja zakończona dzięki pomocy Shani. Bidulka jest strasznie zmęczona - powinna odpocząć. Chyba ma do mnie jakąś sprawę. Powinienem z nią porozmawiać po pracy. Shani bardzo mi pomogła. Muszę ją jeszcze kiedyś odwiedzić.

Impreza[edytuj | edytuj kod]

Obiecałem Shani, że przyniosę alkohol na imprezę. Chciała różowe wino, a dla Jaskra - wiśniówkę... Ja tam nie lubię domieszek, żytnia będzie w sam raz. Muszę przynieść Shani różowe wino, wiśniówkę i temerską żytnią.

Alkohol[edytuj | edytuj kod]

Muszę przynieść Shani różowe wino, wiśniówkę i temerską żytnią. Zdobyłem alkohol, muszę teraz zanieść go Shani. (500 PD)

Zaproszenie[edytuj | edytuj kod]

Zaniosłem Shani alkohol. Pora zatroszczyć się o towarzystwo. Kogo by tu zaprosić? Muszę rozejrzeć się wśród znajomych, może ktoś będzie miał ochotę wpaść na imprezkę. Muszę zaprosić jedną osobę na imprezkę u Shani.

Zaproszenie[edytuj | edytuj kod]

Shani nalega, żebym przyprowadził kogoś na imprezę. Muszę porozmawiać z Zoltanem, Zygfrydem albo Carmen. Na imprezkę u Shani mogę zaprosić Zoltana, Zygfryda lub Carmen.

Do Shani[edytuj | edytuj kod]

Zoltan: Zaprosiłem Zoltana na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Zoltana na imprezkę w domu Shani. Powinienem się tam udać. (500 PD) lub
Zygfryd: Zaprosiłem Zygfryda na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Zygfyda na imprezkę u Shani. Powinienem się tam udać. (500 PD) lub
Carmen: Zaprosiłem Carmen na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Carmen na imprezkę w domu Shani. Powinienem się tam udać. (−100 oreny + 500 PD)

Jaskier[edytuj | edytuj kod]

Kolejna osoba, która dziwnie reaguje na mój widok. Jaskier twierdzi, że był świadkiem mojej śmierci. Muszę się napić. Muszę się napić.

Dyskusja[edytuj | edytuj kod]

Dyskutowałem z Jaskrem. Trochę kręci mi się w głowie... Impreza trwa...

Szybkie tempo[edytuj | edytuj kod]

W tym tempie już niedługo ktoś z gości zwali się pod stół... Impreza trwa...

Smalec i ogóreczki lub Nalewka lub Coś ciekawego[edytuj | edytuj kod]

Ogórki ze smalcem Babuni Pamiętnik Babuni Nalewka Babuni

Zoltan: Zoltan poprosił, żebym przyniósł od babci z dołu smalec i ogóreczki. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Zoltan poprosił, żebym przyniósł od babci z dołu smalec i ogóreczki. lub
Zygfryd: Obiecałem Zygfrydowi, że przyniosę nalewkę z komody babci. Muszę zejść na dół. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Obiecałem Zygfrydowi, że przyniosę nalewkę z komody babci. Muszę zejść na dół. lub
Carmen: Muszę przynieść coś ciekawego od babci z dołu. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Ich soll etwas Interessantes von Großmutter im Untergeschoss holen.

Zdobycz[edytuj | edytuj kod]

Zoltan: Udało się, mam smalec i ogórki. Muszę zanieść smalec i ogórki na górę. lub
Zygfryd: Udało się, mam nalewkę babuni. Muszę zanieść nalewkę na górę. lub
Carmen: Udało się, mam pamiętnik babci. Muszę zanieść pamiętnik babci na górę.

Piosenka[edytuj | edytuj kod]

Jaskier zabiera się do śpiewania. Zobaczmy, co przygotował na tę okazję... Zobaczmy, co zaśpiewa Jaskier.

Kwiaty[edytuj | edytuj kod]

Tak oto impreza dobiegła końca. Rano będę miał kaca... Może warto zajrzeć do Shani z różami, podziękować? Może warto zajrzeć do Shani z różami, podziękować?

Wspomnienia[edytuj | edytuj kod]

Shani przypomniała mi pewne wydarzenia z mojej przeszłości. Bardzo interesujące wydarzenia. Shani przypomniała mi pewne ciekawe wydarzenia z mojej przeszłości. (1500 PD)