Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Przewodnik po Faroe

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Przewodnik po Faroe
Tw3 lonesome world guide.png
Przeczytanie przewodnika odblokowuje niektóre punkty szybkiej podróży na Skellige.
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Zakupu
Cena bazowa
200 Novigradzkie korony
Kupno
200 Novigradzkie korony
Sprzedaż
28 Novigradzkie korony
Waga
0.06 waga

This guide can be purchased from the following merchants:

Reading it adds no new fast travel markers to the map.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Dzika wyspa Faroe jest najbardziej na południe wysuniętym terytorium archipelagu i królestwa Skellige. Wizyty tutaj poleca się doświadczonym podróżnikom, którym niestraszne będą niezbadane ostępy, dziewicze puszcze i tereny nietknięte ludzką ręką. Nie znaczy to oczywiście, że Faroe jest wyspą bezludną, jednak to nie ludzkie osady stanowią główną atrakcję wyspy, a właśnie dzika, pierwotna przyroda.

Wyjątkiem od reguły i prawdziwą gratką dla żądnych przygód podróżników jest tutejszy port w Harviken – wsi będącej główną siedzibą miejscowego klanu Dimun. Przy odrobinie szczęścia można trafić na moment, kiedy klanowi wojownicy wracają z łupieżczej wyprawy, a następnie dzielą między siebie zdobyte łupy. Na cześć wojowników wydaje się wówczas kilkudniowe uczty, na których można podejrzeć lokalne zwyczaje i spróbować specjałów miejscowej kuchni. Szerzej na ten temat w rozdziale „Święta i festiwale”.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]