Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Przepowiednia Itliny (książka)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Przepowiednia Itliny (książka)
Tw3 book brown3.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Łup / Zakupu
Cena bazowa
10 Novigradzkie korony
Kupno
19 – 31 Novigradzkie korony
Sprzedaż
1 – 3 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Copies of this book can be found in the following locations:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.

Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem.

Ess'tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam – wprzód spłynie ziemia krwią Aen Seidhe, Krwią Elfów...

W grze Wiedźmin[edytuj | edytuj kod]

Przepowiednia Itliny
Books Generic other.png
Przepowiednia Itliny
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
60 oreny
Sprzedaż
12 oreny
ID
it_scroll_227

Słynna przepowiednia elfiej wieszczki, która zwiastuje zagładę świata.

Content[edytuj | edytuj kod]

Przepowiednia Ithlinne Aegli aep Aevenien
Aen Ithlinnespeath
"Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Konca. Swiat umrze wsród mrozu, a odrodzi sie wraz z nowym sloncem. Odrodzi sie ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykielkuje, lecz wybuchnie plomieniem.
Ess'tuath esse! Tak bedzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to beda znaki, rzekne wam - wprzód splynie ziemia krwia Aen Seidhe, Krwia Elfów..."

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Głosariusz: Proroctwo Ithlinne

Lokacje[edytuj | edytuj kod]