Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Prostytutki

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Prostytutka

Prostytutki – Można je znaleźć w Vyzimie Klasztornej, wyższej klasy towarzystwo można znaleźć w osobie kurtyzany w Handlowej. Jedna z nich jest blisko Domu Vivaldiego, jedna na Grobli, inna podzas spaceru wokół domu herszta Baraniny , by wymienić tylko kilka. Ich zamtuz Madame jest Carmen. By skorzystać z usług "dziewczynki" trzeba zapłacić (oczywiście) 250 orenów . Wszystkie prostytutki mają takie same karty więc nie trzeba zaliczać każdej by zebrać wszystkie karty w grze

Uwaga: Prostytutki nie będą chciały przeżywać stosunku z Geraltem, jeśli poprze on Scoia'tael w zadaniu Złoto dla zuchwałych.

Kiedy Geralt wykona zadanie Pracujące dziewczyny i jeżeli nie zdecyduje się przyjąć płatności gotówką, mówiąc Carmen, że "nie jest materialistą", dziewczynki będą świadczyć usługi w zamian za bukiet kwiatów. Jeśli bohater wybierze gotówkę dziewczynki dadzą tylko zniżkę na usługę, 110 orenów na dzień.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

"Wyzima Klasztorna oferuje każdemu, kogo na to stać różnorodne rozrywki."

Galeria[edytuj | edytuj kod]