Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Prostytutki

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Prostytutka

Prostytutki – Można je znaleźć w Vyzimie Klasztornej, wyższej klasy towarzystwo można znaleźć w osobie kurtyzany w Handlowej. Jedna z nich jest blisko Domu Vivaldiego, jedna na Grobli, inna podzas spaceru wokół domu herszta Baraniny , by wymienić tylko kilka. Ich zamtuz Madame jest Carmen. By skorzystać z usług "dziewczynki" trzeba zapłacić (oczywiście) 250 orenów . Wszystkie prostytutki mają takie same karty więc nie trzeba zaliczać każdej by zebrać wszystkie karty w grze

Uwaga: Prostytutki nie będą chciały przeżywać stosunku z Geraltem, jeśli poprze on Scoia'tael w zadaniu Złoto dla zuchwałych.

Kiedy Geralt wykona zadanie Pracujące dziewczyny i jeżeli nie zdecyduje się przyjąć płatności gotówką, mówiąc Carmen, że "nie jest materialistą", dziewczynki będą świadczyć usługi w zamian za bukiet kwiatów. Jeśli bohater wybierze gotówkę dziewczynki dadzą tylko zniżkę na usługę, 110 orenów na dzień.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

"Wyzima Klasztorna oferuje każdemu, kogo na to stać różnorodne rozrywki."

Galeria[edytuj | edytuj kod]