Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Potwór z jeziora

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Potwór z jeziora"
Places Royal huntsmans camp.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
nikt, zabicie Nadira rozpoczyna zadanie
Nagrody
200 oreny + 1000 PD
Powiązane zadania
Nocni goście
ID
q9030_topielec

Secondary quests.png Trophy hook 2.png

Potwór z jeziora to jedno z dziewięciu opcjonalnych zadań polegających na zdobyciu trofeum. Zadanie rozpoczyna zabicie Nadira, a za jego głowę Wielki Łowczy Królewski oferuje nagrodę. Tylko jedno trofeum, Bestia z kanałów, musimy zdobyć obowiązkowo, zatem łączna liczba trofeów wynosi dziesięć.

Opis[edytuj | edytuj kod]

Nadir

Topielec Nadir żeruje na wschód od młyna niedaleko Bramy Młyńskiej. Potwór najpierw wysyła do walki swoich koleżków, utopców, tak więc przydatny będzie styl grupowy. Czerwona wstążka może się przydać w przypadku kłopotów z większą ilością kolegów Nadira. Po rozprawieniu się z utopcami, możemy skoncentrować się na topielcu. Nadir nie powinien być zbyt trudnym przeciwnikiem. Przynieś głowę bestii Łowczemu, a 200 orenów będzie twoje.

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Potwór z jeziora[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem potwora, który żerował nad jeziorem. Powinienem zabrać jakiś dowód z jego ciała i zgłosić się do przedstawiciela władz, aby otrzymać nagrodę. Muszę porozmawiać z Wielkim Łowczym. Muszę zanieść trofeum do Wielkiego Łowczego i odebrać nagrodę.

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Odebrałem zapłatę za topielca. Jeśli zabiję więcej potworów i przyniosę odpowiednie trofea, może zdołam wytargować lepszą nagrodę. Trofea z zabitych potworów muszę przynosić Wielkiemu Łowczemu. (200 oreny + 1000 PD)