Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Poszukiwany dezerter

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Poszukiwany dezerter
Tw3 notice board note 3.png
Ogłoszenie znalezione na tablicy ogłoszeń
Opis
Kategoria
Zwykły przedmiot
Źródło
Tablica ogłoszeń in Wieś Biały Sad

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Zeszłej nocy z nilfgaardzkiego obozu uciekł rekrut, który jeszcze nie tak dawno zgłosił się na ochotnika. Poszukiwany posługuje się imieniem Odrin. Twierdził, że jest rodowitym Kaedweńczykiem, ale rządy króla Henselta sprawiły, że postanowił zaciągnąć się do cesarskiej armii. Zabawił w niej nie więcej jak dwa dni, ale wypił i zjadł tyle, ile nie powstydziłby się regiment dragonów. Ktokolwiek wie, gdzie ukrywa się dezerter, jest obowiązany złożyć meldunek w garnizonie.

Opis: Niewysoki, chudy, z resztką włosów. Uciekł w łachmanach, przeciskając się przez odpływ latryny, więc prawdopodobnie cuchnie jak podstarzały knur. Cechy charakterystyczne: łatwo go rozpoznać po mowie, bowiem zawsze jest odurzony alkoholem. Za dostarczenie informacji o pobycie tak zwanego Odrina przysługuje nagroda pieniężna. Jednocześnie ostrzega się, że każdy, kto użyczy schronienia dezerterowi, zostanie poddany procedurom sądu wojskowego.