Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Poszukiwany

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Poszukiwany"
People Professor wanted.png
Szczegóły
Akt(y)
1 – 4
Lokacje
Wyzima
Zleca
Tablica ogłoszeń (List gończy)
Nagrody
do 600 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q1014_wanted

Zadania poboczne

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Magister[edytuj | edytuj kod]

If you find the arrest warrant:

Znalazłem list gończy za Magistrem, człowiekiem odpowiedzialnym za napad na Kaer Mohren i za śmierć Leo. Skoro Magister jest ścigany, to znaczy, że Salamandra ma wrogów. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - powinienem porozmawiać ze stróżami prawa w Wyzimie, żeby dotrzeć do wrogów Magistra. Żeby dotrzeć do wrogów Magistra, powinienem porozmawiać ze stróżami prawa w Wyzimie.

If you don't find the arrest warrant:

Na moich oczach z loszku miejskiego wypuszczono Magistra, człowieka odpowiedzialnego za napad na Kaer Mohren i za śmierć Leo. Skoro Magister trafił do lochu, to znaczy, że Salamandra ma wrogów. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - powinienem porozmawiać z Siemką, strażnikiem w loszku, żeby dotrzeć do wrogów Magistra. Żeby dotrzeć do wrogów Magistra powinienem porozmawiać ze strażnikiem z loszku, Siemką.

Nagroda za brosze[edytuj | edytuj kod]

Zdaje się, że nagrodę za brosze Salamander wyznaczył tajemniczy bogacz. Najwyraźniej gang zalazł mu za skórę. Siemko zdradził, że wieczorami posłaniec od sponsora przesiaduje w karczmie. Powinienem z nim porozmawiać. Powinienem spotkać się z posłańcem człowieka, który zwalcza Salamandrę. Spotkam go wieczorem w karczmie “Miś Kudłacz”.

Posłaniec lub Współpraca z Leuvaardenem[edytuj | edytuj kod]

Geralt with the messenger, at the Hairy Bear
Talk to the messenger first:

Posłaniec[edytuj | edytuj kod]

Okazuje się, że posłaniec pracuje dla Leuvaardena. Powinienem porozmawiać z kupcem, który zazwyczaj przebywa na grobli. Może uda mi się pozyskać w nim sprzymierzeńca w walce z Salamandrą? Muszę porozmawiać z Leuvaardenem, który zazwyczaj przebywa na grobli. (500 XP)

Brosze[edytuj | edytuj kod]

Leuvaarden jest ostrożny. Powinienem udowodnić, że Salamandra jest również moim wrogiem, wówczas będzie ze mną bardziej szczery. Muszę przynieść mu 3 brosze Salamandry. Najłatwiej zdobyć je od właścicieli. Zabijając ich. Muszę przynieść Leuvaardenowi 3 brosze Salamandry.

Brosze[edytuj | edytuj kod]

Mam juz brosze zdobyte na bandytach Salamandry, które obiecałem przynieść Leuvaardenowi. Mogę udać się do Leuvaardena po nagrodę.

Nagroda za brosze[edytuj | edytuj kod]

Przyniosłem Leuvaardenowi brosze. Okazuje się, że kupiec jest zaciekłym wrogiem Salamandry i obiecał mi sporą nagrodę, jeśli uda mi się rozpracować zbrodniczą organizację. Odnoszę wrażenie, że nie działa on wyłącznie w swoim imieniu, ale to nie ma znaczenia, dopóki będzie mi służył pomocą. Czekam na ruch Leuvaardena. Leuvaarden obiecał mi pomoc w rozpracowaniu Salamandry. Czekam na jego ruch. (600 oreny + 500 XP) lub

Talk to Leuvaarden first:

Współpraca z Leuvaardenem[edytuj | edytuj kod]

Okazuje się, że to Leuvaarden wystawił list gończy za Magistrem. Kupiec obiecał mi sporą nagrodę, jeśli uda mi się rozpracować Salamandrę. Odnoszę wrażenie, że nie działa wyłącznie w swoim imieniu, ale to bez znaczenia, dopóki będzie mi służył pomocą. Czekam na ruch Leuvaardena. Leuvaarden obiecał mi pomoc w rozpracowaniu Salamandry. Teraz czekam na jego ruch. (600 oreny + 500 XP)

Śmierć Magistra[edytuj | edytuj kod]

Magister nie żyje. Były tylko dwie możliwości: żywy lub martwy. Ja wybrałem tę drugą. Ale to nie koniec mojej walki z Salamandrą. Były tylko dwie możliwości: żywy lub martwy. Ja wybrałem tę drugą. Magister nie żyje. (1500 XP)