Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Podziemny świat

Z Wiedźmińska Wiki
Wersja z dnia 21:07, 7 lut 2017 autorstwa Game widow (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Podziemny świat
Tw3 book green.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Zakupu
Cena bazowa
50 Novigradzkie korony
Kupno
115 Novigradzkie korony
Sprzedaż
12 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Reading this book provides bestiary entries for Troll skalny i Troll lodowy i przepis for a Odwar z nekkera wojownika. It can be purchased from the following merchants:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Nocowaliśmy w jaskini tak ogromnej, że światło pochodni nie obejmowało sklepienia. Przez większość nocy słychać było tylko szum wody płynącej gdzieś za ścianą. Jednak po pewnym czasie (trudno ocenić, jak wiele go upłynęło, bowiem zatraciliśmy rozeznanie, kiedy jest dzień, a kiedy noc) usłyszeliśmy najpierw jakby drapanie, a potem dźwięk przesuwanych głazów.

Szuranie przerodziło się w łoskot, ale wówczas już dawno byliśmy na nogach i pędziliśmy w kierunku tunelu, który doprowadził nas do jaskini. Słusznie, jak się okazało, bowiem w grocie odsłoniło się nowe przejście, z którego wylała się horda małych, pokracznych humanoidów. Nie przerywając biegu obejrzałem się przez ramię i w tłumie karłów dostrzegłem zwalistą sylwetkę czarnego trolla.

Tak rozpoczął się nasz wyścig o życie.