Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Podwójny Krzyż Alzura (książka)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Podwójny Krzyż Alzura
Books Generic other.png
Podwójny Krzyż Alzura
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
200 oreny
Sprzedaż
40 oreny
ID
it_scroll_228

Ocenzurowana wersja slynnej ksiegi maga Alzura, która zawiera zaklecia do tworzenia monstrualnych potworów.

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Podwójny Krzyz Alzura
Wydanie ocenzurowane przez Bractwo
Przypadl mi w udziale niewdzieczny obowiazek przygotowania nowego wydania i tak niekompletnej ksiegi Alzura (wyrwano z niej czesc stron), która opowiada o metodach tworzenia monstrualnych bestii. Kto pamieta koscieja lub wija z Mariboru, ten wie, jak wiele zlego uczynila ksiega, a w szczególnosci opisany w niej Podwójny Krzyz Alzura. Niniejsze wydanie udostepnia informacje o takich stworzeniach, jak przeraza czy kosciej, nie zawiera jednak sekretów tworzenia tych bestii. Dla pewnosci jednak zachecam do bezpiecznego czytania formul i wymawiania samoglosek na wdechu.

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Bestiariusz:
Składniki:
Ewentualnie

Lokacje[edytuj | edytuj kod]