Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Panie Lasu

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Panie Lasu
Tw3 book brown2.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Keira Metz
Cena bazowa
24 Novigradzkie korony
Sprzedaż
6 Novigradzkie korony
Waga
0.01 waga

This book is given to Geralt by Keira Metz. Reading this book adds a Dziennik for Poroniec.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Bogowie opuścili nas. Możnowładców nasz los nie interesuje. Nad Velen czuwają tylko Panie Lasu. W złej godzinie, gdy zaraza i głód zbierają swoje żniwo, trzeba poprosić o pomoc Panie. Jeśli będą łaskawe – wysłuchają próśb i odwrócą zły los.

A oto jak należy przebłagać Panie:

Znajdź dziecię niedorosłe i niewinne, i odprowadź je na Krzywuchowe Moczary. Odszukaj kapliczkę poświęconą Paniom – od niej zaczyna się Słodka Ścieżka. Odpraw dziecię po ścieżce, a ono idąc śladem słodkości trafi do Dobrodziejek. Od tej pory niczego mu nie zabraknie, albowiem Panie są łaskawe.
Stojąc przy kapliczce wypowiedz swoją prośbę, a Dobrodziejki ją usłyszą, albowiem One widzą i słyszą wszystko, co dzieje się w ich domenie. I jeśli złożyłeś dar, twoja prośba zostanie wysłuchana.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]