Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Pamięć ostrza

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Pamięć ostrza"
Weapons Rune sword vertical.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Nagrody
runa ziemi + 2000 PD
Powiązane zadania
Wielka ucieczka
Bestia z kanałów
ID
q2122_slvswd

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Miecz u Talara[edytuj | edytuj kod]

Siemko się wygadał... Podobno znaleźli srebrny miecz u Talara. Ciekawe, skąd paser go miał... Kiedy ta cała sprawa się skończy, będę musiał do niego zajrzeć. Muszę udać się do Talara i zapytać o srebrny miecz.

Tajemniczy właściciel[edytuj | edytuj kod]

Mój srebrny miecz nie należał do Berengara. Ciekawe, skąd w takim razie wziął się w Wyzimie... Powinienem mocniej przycisnąć Talara. Muszę wydobyć z Talara informację, w jaki sposób srebrny miecz znalazł się w Wyzimie.

Gracz w kości[edytuj | edytuj kod]

Talar kupił miecz od jakiegoś osławionego gracza w kości w karczmie „Miś Kudłacz". Muszę się tam udać i porozmawiać z tym typkiem. Muszę udać się do karczmy "Miś Kudłacz" i porozmawiać z hazardzistą. (250 XP)

Ogrodnik[edytuj | edytuj kod]

Wydusiłem informacje od szulera. Podobno wygrał miecz od jakiegoś ogrodnika przy Szpitalu Lebiody. Muszę porozmawiać z ogrodnikiem przy Szpitalu Lebiody. (250 XP)

Shani[edytuj | edytuj kod]

Rozmawiałem z ogrodnikiem. Miecz znalazł po bitwie pod Brenną. Co ciekawe, Shani pracowała tam jako medyczka. Może od niej dowiem się czegoś więcej? Muszę porozmawiać z Shani o mieczu. (250 XP)

Zoltan[edytuj | edytuj kod]

Shani opowiedziała mi o Coënie. To wiedźmin, którego niegdyś znałem. Zginął w bitwie pod Brenną. Co do samego miecza - powinienem porozmawiać z Zoltanem, zna się na rzeczy. Powinienem porozmawiać z Zoltanem - zna się na rzeczy. (250 XP)

Ocena[edytuj | edytuj kod]

Zoltan fachowo ocenił mój srebrny miecz. Jest przedniej jakości. Dobrze mieć pod ręką prawdziwy wiedźmiński miecz. Posiadam prawdziwy wiedźmiński miecz przedniej jakości. (runa ziemi + 1000 XP)