Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Otrygg an Hindar

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Otrygg an Hindar
Tw3 journal otrygg.png
Otrygg an Hindar
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Skellige
Przynależność
Klan Hindar
Rodzina
Donar an Hindar (dziadek)

Otrygg an Hindar – wnuk jarla Donara z Hindarsfjall, najmłodszy pretendent do tronu Skellige.

Wiedźmin 3: Dziki Gon[edytuj | edytuj kod]

Uczestniczył w uczcie w twierdzy Kaer Trolde, podczas której doszło do rzezi pretendentów. Zginął rozszarpany przez niedźwiedzie.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Najmłodszy spośród pretendentów do tronu Skellige, Otrygg an Hindar, był wnukiem jarla Donara i jego dziedzicem. Otrygg marzył o heroicznych czynach i wojennych wyprawach, na które w przyszłości miał poprowadzić poddanych.
Otryggowi nie dane było jednak spełnić tych pragnień. Na tragicznej w skutkach uczcie, która zasłynęła jako „Krwawa Biesiada”, młody an Hindar stracił życie rozszarpany przez straszliwe bestie.

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  • In the actual game he is using an entirely different face model than the one shown in the journal entry, for example, the beard is missing.