Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Ostatni zapisek czarodzieja Aeramasa

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Ostatni zapisek czarodzieja Aeramasa
Tw3 letter 01.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Zniszczona rezydencja Aeramasa
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Sprzedaż
1 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

This Dziennik is found once Geralt leaves the underground maze at Zniszczona rezydencja Aeramasa.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Łowcy od kilku dni kręcą się w okolicy. Oczywiście już wcześniej wiedziałem, że się pojawią – wizja po aromatycznym limburgerze była bardzo wyraźna – ale muszę zaryzykować i zostać tu jeszcze kilka dni. Sery weszły w decydującą fazę dojrzewania i przetransportowanie ich w ogóle nie wchodzi w grę. Pracowałem nad tym przepisem przez czterdzieści lat i wolałbym zginąć niż się teraz poddać.

Na wypadek gdybym nie był w stanie wywróżyć i uprzedzić ataku łowców, pozostawiam mój skarb najcenniejszy śmiałkowi, który będzie w stanie go odnaleźć. Oby nagroda ta zainspirowała go do kontynuowania mego dzieła i podążania ścieżką najwybitniejszych tyromantów – Joffreya Munstera, Avena Vieux-Boulogne oraz Erika Stiltona.