Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Ogon salamandry

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Ogon salamandry"
Places Salamandra hideout Outskirts.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Geralt / Shani
Nagrody
4000 PD
Powiązane zadania
Ludzie i potwory
Nocni goście
Pogrzebane wspomnienia
Tajemniczy ogród
ID
q1002_onatrail

Głównym zadanie

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Salamandra[edytuj | edytuj kod]

Informacje na temat człowieka z broszą Salamandry może posiadać Wielebny, przywódca miejscowej społeczności. Muszę się do niego jak najszybciej udać. W sprawie Salamandry powinienem iść do Wielebnego.

Nieufni wieśniacy[edytuj | edytuj kod]

Wielebny nie ufa mi z powodu innego wiedźmina, który był tutaj wcześniej. Muszę zająć się sprawą Bestii, a także porozmawiać z najważniejszymi osobami w wiosce, czyli Odem, Harenem i Mikulem. Może wtedy zdołam się czegoś dowiedzieć. Żeby zdobyć zaufanie wieśniaków, muszę przekonać Harena, Oda i Mikula.

Nieufni wieśniacy[edytuj | edytuj kod]

Odo Mikul Haren Brogg
  • Depending on the order in which you visit Mikul, Odo and Haren:
Odo first: Zdobyłem zaufanie Oda. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem i Mikulem. Powinienem się udać do Mikula i Harena. lub
Haren first: Zdobyłem zaufanie Harena. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Odem i Mikulem. Powinienem się udać do Oda i Mikula. lub
Mikul first: Zdobyłem zaufanie Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem i Odem. Powinienem się udać do Harena i Oda.

Nieufni wieśniacy[edytuj | edytuj kod]

Still need Mikul: Zdobyłem zaufanie Oda i Harena. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Mikulem. Powinienem się udać do Mikula. lub
Still need Haren: Zdobyłem zaufanie Odo i Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem. Powinienem się udać do Harena. lub
Still need Odo: Zdobyłem zaufanie Harena i Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Odem. Powinienem się udać do Oda.

Zdobyte zaufanie[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem zaufanie wszystkich najważniejszych ludzi w wiosce, muszę porozmawiać o tym z Wielebnym. Muszę porozmawiać z Wielebnym.

Zaufanie Wielebnego[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem zaufanie wszystkich najważniejszych ludzi w wiosce. Żeby przekonać Wielebnego, muszę jednak dokończyć sprawę Bestii. Zanim będę mógł się zająć Salamandrą, muszę rozwiązać problem Bestii.

Salamandra[edytuj | edytuj kod]

Wielebny zdradził mi położenie kryjówki Salamandry i powiedział, że klucz do niej mogę znaleźć w karczmie. Muszę się tam udać. Muszę udać się do karczmy.

Klucz[edytuj | edytuj kod]

Muszę znaleźć klucz do kryjówki Salamandry. Powinien znajdować się gdzieś w karczmie. Muszę znaleźć klucz do kryjówki Salamandry. (500 XP)

Kryjówka[edytuj | edytuj kod]

Mam klucz do kryjówki Salamandry. Teraz muszę się udać w to miejsce i znaleźć przywódcę bandytów - może wyciągnę od niego informacje na temat skradzionych tajemnic. Shani obiecała poczekać na mnie w karczmie. Zdobyłem klucz do kryjówki Salamandry. Muszę się tam udać.

Wyjście[edytuj | edytuj kod]

Mężczyzna, za którym przyjechałem do tej wioski, nie żyje. Chociaż przewodził bandytom na Podgrodziu, był tylko pionkiem. Żeby dotrzeć do prawdziwych przywódców Salamandry, powinienem przedostać się do Wyzimy. Tymczasem muszę znaleźć wyjście z jaskini. Zabiłem szefa Salamandry na Podgrodziu. Muszę znaleźć wyjście z jaskini. (500 XP)

Zdobycie glejtu[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem Wielebnego - ten człowiek zasłużył na śmierć. Być może przy jego ciele uda mi się znaleźć glejt, dzięki któremu mógłbym dostać się do Wyzimy? Powinienem poszukać przy ciele Wielebnego glejtu, umożliwiającego wejście do Wyzimy.

Glejt[edytuj | edytuj kod]

Zdobyłem glejt, dzięki któremu wejdę do miasta. Muszę teraz iść do karczmy po Shani, tak, jak się umówiliśmy. Zdobyłem glejt. Muszę teraz iść do karczmy po Shani, tak, jak się umówiliśmy.

Brama[edytuj | edytuj kod]

Razem z Shani postanowiliśmy udać się do Wyzimy. Musimy dotrzeć do bramy, przy której pełni straż Mikul. Muszę dotrzeć do bramy prowadzącej do Wyzimy i porozmawiać z Mikulem.

Wyzima[edytuj | edytuj kod]

Mikul wpuścił mnie do Wyzimy, gdyż posiadałem glejt od Wielebnego. Dostałem się do Wyzimy. (3000 XP)