Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Odo

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Odo

Odo - posiadacz ziemski z Podgrodzia, postać z gry Wiedźmin. Zleca Geraltowi zabicie dwóch Echinopsów na jego farmie, wcześniej go upijając. Brat Oda był temerskimoficerem, sam Odo wszedł w posiadanie części swego majątku, dzięki śmierci brata, którego najprawdopodobniej sam zamordował. W zależności od wyboru w grze ginie zabity przez Bestię lub wiedźmina. Co ciekawe w Wiedzminie 2 Zabójcy Królów w pierwszym akcie jeden z niebieskich pasów nazywa się Odo. A także jeśli w drugim akcie jesteśmy z Vernonem to przed namiotem Detmolda jest strażnik,który nazywa się Odo (przed wersją roższerzoną) Jest także w prologu w obozie wojsk Foltesta i w pierwszym we Flotsam jako jeden z strażników.