Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Obozowisko

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Merwin's tent
Sabrina's tent
mercenaries' camp
cook's area

Obozowisko – z siedzibą w Dolina Kaer Morhen, gdy Geralt jest pierwszym spełnia Merwin Ademeyn i Sabrina Glevissig w "Cena neutralności" modułu. Obóz zawiera się przybudówka Merwin, bardziej luksusowy namiot należący do Sabrina i dwa mniejsze obszary, w których najemnikom utworzyły ich obozu. Jest również otoczony przez opakowaniach szczególnie błędne wilki.

Ludzie w obozie obejmować:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Niedaleko brodu przy Kaer Morhen rozbił obozowisko szlachetnie urodzony Merwin Ademeyn wraz ze swoją świtą. Towarzyszy mu czarodziejka Sabrina Glevissig. Centrum obozowiska stanowią dwa namioty – przeznaczone dla arystokraty i dla czarodziejki, zaś najemnicy Ademeyna śpią przy ogniskach, pod gołym niebem. Zbrojni strzegą bezpieczeństwa obozu i wyciągniętych na brzeg łodzi, którymi przybyli w pobliże wiedźmińskie twierdzy. Jak dotąd największym zagrożeniem okazały się ataki wilków.

Zioła[edytuj | edytuj kod]