Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Obozowisko

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Merwin's tent
Sabrina's tent
mercenaries' camp
cook's area

Obozowisko – z siedzibą w Dolina Kaer Morhen, gdy Geralt jest pierwszym spełnia Merwin Ademeyn i Sabrina Glevissig w "Cena neutralności" modułu. Obóz zawiera się przybudówka Merwin, bardziej luksusowy namiot należący do Sabrina i dwa mniejsze obszary, w których najemnikom utworzyły ich obozu. Jest również otoczony przez opakowaniach szczególnie błędne wilki.

Ludzie w obozie obejmować:

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Niedaleko brodu przy Kaer Morhen rozbił obozowisko szlachetnie urodzony Merwin Ademeyn wraz ze swoją świtą. Towarzyszy mu czarodziejka Sabrina Glevissig. Centrum obozowiska stanowią dwa namioty – przeznaczone dla arystokraty i dla czarodziejki, zaś najemnicy Ademeyna śpią przy ogniskach, pod gołym niebem. Zbrojni strzegą bezpieczeństwa obozu i wyciągniętych na brzeg łodzi, którymi przybyli w pobliże wiedźmińskie twierdzy. Jak dotąd największym zagrożeniem okazały się ataki wilków.

Zioła[edytuj | edytuj kod]