Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Nowicjuszka

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Nowicjuszka

Geralt pierwszy  raz spotyka  Nowicjuszkę  w Szpitalu Lebiody. Opowiada mu o bogini Melitele i o ofiarach które można składać na  ołtarz Melitele. Ofiar takich jak  kwiaty : tulipany, storczyki, róże, itp ... Nie przyjmuje  Tylko ofiary z owoców takich jak winogrona, jagody, maliny, susz są przyjmowane przez bogini .

Później w Akt Drugi, gdy Geralt rozmawia z nią ponownie, może on zwrócić się raczej cryptic pytanie, do którego zostanie równie cryptic odpowiedzi, ale nie wydaje się, aby wpływ na grę w jakikolwiek sposób. Wreszcie, w Akt Piąty,spotykamy ją  bezpiecznym domu wraz z Vaską, Vivaldim, Starszy Druidem, Rezolutna Dziewczynką i Vetalą. Mówi o tym  czy nie spełnia się  Proroctwo Ithlinne i  daje mu ona również informację o  Carmen i Vincencie .