Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Notatki szpiega

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Notatki szpiega
Tw3 scroll2.png
Zawiera przydatne informacje
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Obozowisko northwest from Most Śmieszki
Cena bazowa
Novigradzkie korony
Sprzedaż
1 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

15 dzień obserwacji (23 dzień Birke)
Znowu pojawili się w obozie. Znieśli dużo nowych łupów, w większości pancerzy i broni, ale tym razem przynieśli też okutą skrzynię. Po południu zjawił się mężczyzna z zapasami jedzenia. I picia.

16 dzień obserwacji (24 dzień Birke)
Wczesnym rankiem w obozie zjawił się posłaniec. Wywołał wielkie poruszenie. Natychmiast zorganizowano grupę osób do transportu skrzyni. Gdy zapadnie zmierzch, spróbuję wyśledzić, dokąd ją wywieźli.

17 dzień obserwacji (25 dzień Birke)
Skrzynię przeniesiono całkiem niedaleko stąd, do opuszczonej chaty niedaleko starego młyna. Wystawiono straże, nie udało mi się podejść bliżej.

18 dzień obserwacji (26 dzień Birke)
Wszyscy w obozie piją do wczoraj po południu, już drugi dzień. Gdybyśmy teraz na nich napadli, wycięlibyśmy ich w pień. Szkoda, że dowódca wysłał na ten posterunek tylko mnie. Spróbuję podejść do nich w nocy. Jeśli szczęści będzie mi sprzyjało, być może pozbędę się ich sam.

Mapa[edytuj | edytuj kod]

Tw3 map spys notes.jpg