Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Notatka napisana drżącą ręką

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Notatka napisana drżącą ręką
Tw2 questitem margotsnotes.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Cave beneath the ruined signal tower near Kaer Morhen
Cena bazowa
150 Novigradzkie korony
Sprzedaż
21 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

These are the last words of the mage Hieronymus. They are found along with some diagrams for some Rynsztunek Szkoły Wilka including zbroja, buty, rękawice i spodnie in a cave access via a magical portal.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Zaatakowała rozwścieczona tłuszcza. Tłum wdarł się do wieży. Odcięli mi drogę po drugi kryształ. Musiałem się ratować. Zdążyłem jeszcze chwycić schematy uzbrojenia Szkoły Wilka. Może dzięki nim będę wystarczająco cenny dla Varina, żeby zechciał mnie obronić, gdyby przyszło mi walczyć z chłopami. Skoczyłem. Portal nie zadziałał. Jak podejrzewałem, z jednym kryształem szansa była marna, ale i tak większa niż w przypadku walki z setką żądnych krwi chłopów. Chyba mam złamany kręgosłup i pękniętą wątrobę lub śledzionę. Nie mogę się ruszać.