Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Nocni goście

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Nocni goście"
Places Haren Broggs crates.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Haren Brogg
Nagrody
200 oreny + 4000 PD
Powiązane zadania
Ludzie i potwory
Ogon salamandry
Potwór z jeziora
ID
q1004_riverbank

Głównym zadanie

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Utopce[edytuj | edytuj kod]

Haren ma problem z utopcami, które nocą atakują jego ludzi, pilnujących towarów na nabrzeżu. Obiecałem mu pomóc. Muszę iść po zmroku na brzeg rzeki, w pobliże paczek z towarami, i zabić utopce, które się tam pojawią. Muszę zabić utopce, które pojawiają się nocą na brzegu.

Utopce[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem już wszystkie utopce w okolicy. Na razie powinno to wystarczyć. Upewnię się, że jest już spokojnie, i pójdę do Harena po nagrodę. Zabiłem już wszystkie utopce. Powinienem iść do Harena. (500 XP)

Elfy[edytuj | edytuj kod]

Trade: Załatwiłem sprawę utopców, a potem sprzedałem elfom towary Harena. Muszę z nim pogadać. Muszę pogadać z Harenem. (200 oreny + 3500 XP) lub
Fight: Załatwiłem sprawę utopców, a potem spotkałem Scoia'tael. Elfy chciały zabrać towary Harena, ale na to nie pozwoliłem. Muszę zdać mu raport z moich postępów. Muszę pogadać z Harenem. (3300 XP)

Zaufanie Harena[edytuj | edytuj kod]

Okazuje się, że elfy, które spotkałem, to Scoia'tael. Haren z nimi handluje, co jest dość niebezpiecznym zajęciem. Zapłacił za moje usługi i chyba zdobyłem jego zaufanie w kwestii Salamandry. Udało mi się zdobyć zaufanie Harena. (200 oreny)