Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Niezwykłe wino

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Niezwykłe wino"
Places Haunted house.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Miś Kudłacz
Zleca
Konrad
Nagrody
2000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2125_w_wine

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Dobre wino[edytuj | edytuj kod]

Ekscentryczny młodzieniec poprosił mnie o znalezienie rzadko spotykanego wina. Mam się udać do pewnego domu z dobrze zaopatrzoną piwniczką. Jedyny szkopuł to potwory, które ponoć okupują piwniczkę. Mam przynieść wino z dobrze zaopatrzonej piwniczki w pewnym domu.

Lokalizacja[edytuj | edytuj kod]

Piwniczka z winami znajduje się w domu obok kanału. Od bramy na Groblę trzeba iść prosto; budynek, którego szukam, jest zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu. Powinienem iść prosto od bramy na Groblę. Jest to dom zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu.

Do karczmy[edytuj | edytuj kod]

Jest to prawdopodobnie wino, którego szukał Konrad. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać mu trunek. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać wino Konradowi. (500 PD)

Zadanie wykonane[edytuj | edytuj kod]

Wykonałem zadanie dla Konrada. Choć nie miał dla mnie pieniędzy, nie czuję się bardzo stratny. Ja i Konrad jesteśmy kwita. (1500 PD)