Jesteś nowy na Wiedźmińskiej Wiki i nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj na portal społeczności i dowiedz się jak stać się częścią naszej społeczności!

Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Niezwykłe wino

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Niezwykłe wino"
Places Haunted house.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Miś Kudłacz
Zleca
Konrad
Nagrody
2000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2125_w_wine

Zadanie poboczny

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Dobre wino[edytuj | edytuj kod]

Ekscentryczny młodzieniec poprosił mnie o znalezienie rzadko spotykanego wina. Mam się udać do pewnego domu z dobrze zaopatrzoną piwniczką. Jedyny szkopuł to potwory, które ponoć okupują piwniczkę. Mam przynieść wino z dobrze zaopatrzonej piwniczki w pewnym domu.

Lokalizacja[edytuj | edytuj kod]

Piwniczka z winami znajduje się w domu obok kanału. Od bramy na Groblę trzeba iść prosto; budynek, którego szukam, jest zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu. Powinienem iść prosto od bramy na Groblę. Jest to dom zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu.

Do karczmy[edytuj | edytuj kod]

Jest to prawdopodobnie wino, którego szukał Konrad. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać mu trunek. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać wino Konradowi. (500 PD)

Zadanie wykonane[edytuj | edytuj kod]

Wykonałem zadanie dla Konrada. Choć nie miał dla mnie pieniędzy, nie czuję się bardzo stratny. Ja i Konrad jesteśmy kwita. (1500 PD)