Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Niespokojny duch

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Niespokojny duch"
RestlessGhost.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Brama na cmentarz
Zleca
Hildegard Zollstock
Nagrody
200 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2124_w_restl

Zadanie poboczny

Spotkana około południa niedaleko cmentarza wdowa prosi nas o uwolnienie jej od nawiedzającego ją ducha męża.

Udajemy się przed bramę cmentarza około północy. Tam błąka się upiór pana Zollstock. Trzeba go pokonać. Około południa przybywamy po nagrodę w okolice bramy cmentarnej.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Duch męża[edytuj | edytuj kod]

Mam załatwić pewną sprawę dla Hildegardy. Podobno duch jej zmarłego męża pojawia się o północy przy cmentarzu. Muszę odesłać go w zaświaty. Muszę udać się o północy w okolice cmentarza i odesłać ducha w zaświaty.

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Duch męża Hildegardy został odesłany w zaświaty. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. Znajdę ją w południe przy cmentarzu. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. W południe przychodzi na cmentarz. (500 XP)

Pieniądze[edytuj | edytuj kod]

Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. (200 oreny + 2000 XP)