Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Niespokojny duch

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Niespokojny duch"
RestlessGhost.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Brama na cmentarz
Zleca
Hildegard Zollstock
Nagrody
200 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2124_w_restl

Zadanie poboczny

Spotkana około południa niedaleko cmentarza wdowa prosi nas o uwolnienie jej od nawiedzającego ją ducha męża.

Udajemy się przed bramę cmentarza około północy. Tam błąka się upiór pana Zollstock. Trzeba go pokonać. Około południa przybywamy po nagrodę w okolice bramy cmentarnej.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Duch męża[edytuj | edytuj kod]

Mam załatwić pewną sprawę dla Hildegardy. Podobno duch jej zmarłego męża pojawia się o północy przy cmentarzu. Muszę odesłać go w zaświaty. Muszę udać się o północy w okolice cmentarza i odesłać ducha w zaświaty.

Zapłata[edytuj | edytuj kod]

Duch męża Hildegardy został odesłany w zaświaty. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. Znajdę ją w południe przy cmentarzu. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. W południe przychodzi na cmentarz. (500 XP)

Pieniądze[edytuj | edytuj kod]

Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. (200 oreny + 2000 XP)