Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Nawiedzony dom (Wiedźmin)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Nawiedzony dom"
Quest HauntedHouse.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Wyzima Klasztorna
Zleca
oprych
Nagrody
łup + karta + 1500 PD
Powiązane zadania
żadne
ID
q2127_w_haunted

Nawiedzony Dom - Zadanie zleci nam oprych, którego spotkamy w domu naprzeciwko magazynu w dzielnicy biedoty w Wyzimie Klasztornej. Bandyta podzieli się z nami skarbami, jeśli podejmiemy się zadania zbadania nawiedzonego domu. Budynek znajduje się na zachód od domu Baraniny i jest określony na mapie jako Nawiedzony dom, jednakże okaże się, że jest "nawiedzony", ale przez rzezimieszków łupiących poszukiwaczy skarbów. Zabijając bandytów, przy okazji uwolnimy półelfkę. Możemy się z nią później spotkać i zdobyć jej kartę.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Nawiedzony dom[edytuj | edytuj kod]

Mam sprawdzić, co się dzieje w nawiedzonym domu w dzielnicy biedoty. Mam sprawdzić, co się dzieje w nawiedzonym domu w dzielnicy biedoty.

Półelfka[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem zbirów, kórzy wciągnęli mnie w pułapkę. Bandyci chcieli skrzywdzić półelfkę, którą więzili. Powinienem z nią porozmawiać. Powinienem porozmawiać z półelfką. (500 XP)

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Elfka podziękowała mi za ratunek. Obiecała także nagrodę. Powinienem się z nią spotkać w domu nieludzi. Powinienem spotkać się z elfką w domu nieludzi. (2000 XP)

Mapa[edytuj | edytuj kod]