Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Nawiedzony dom (Wiedźmin)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Nawiedzony dom"
Quest HauntedHouse.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Wyzima Klasztorna
Zleca
oprych
Nagrody
łup + karta + 1500 PD
Powiązane zadania
żadne
ID
q2127_w_haunted

Nawiedzony Dom - Zadanie zleci nam oprych, którego spotkamy w domu naprzeciwko magazynu w dzielnicy biedoty w Wyzimie Klasztornej. Bandyta podzieli się z nami skarbami, jeśli podejmiemy się zadania zbadania nawiedzonego domu. Budynek znajduje się na zachód od domu Baraniny i jest określony na mapie jako Nawiedzony dom, jednakże okaże się, że jest "nawiedzony", ale przez rzezimieszków łupiących poszukiwaczy skarbów. Zabijając bandytów, przy okazji uwolnimy półelfkę. Możemy się z nią później spotkać i zdobyć jej kartę.

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Nawiedzony dom[edytuj | edytuj kod]

Mam sprawdzić, co się dzieje w nawiedzonym domu w dzielnicy biedoty. Mam sprawdzić, co się dzieje w nawiedzonym domu w dzielnicy biedoty.

Półelfka[edytuj | edytuj kod]

Zabiłem zbirów, kórzy wciągnęli mnie w pułapkę. Bandyci chcieli skrzywdzić półelfkę, którą więzili. Powinienem z nią porozmawiać. Powinienem porozmawiać z półelfką. (500 XP)

Nagroda[edytuj | edytuj kod]

Elfka podziękowała mi za ratunek. Obiecała także nagrodę. Powinienem się z nią spotkać w domu nieludzi. Powinienem spotkać się z elfką w domu nieludzi. (2000 XP)

Mapa[edytuj | edytuj kod]