Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Moribunda. Ostatnia podobizna wampira

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Moribunda. Ostatnia podobizna wampira
Tw3 book brown.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Marcus T.K. Hodgson's shop
Cena bazowa
24 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

This is one of the books with a red cover that Geralt must look through inside Hodgson's shop. It is a moving story about the love of a mortal girl for a vampire.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Naonczas Izabella ujęła skrzącą się lekko twarz Edwarda w dłonie i ucałowała lodowate usta skrzywione w cynicznym uśmiechu.

„Wybacz, luby”, wyszeptała przełykając łzy, „Ale serce me żywiej bije dla owego wilkołaka, którego ty z kolei nienawidzisz całym swym wampirzym jestestwem”.

„To dobrze”, odrzekł Edward, odwracając umęczone lico w stronę równie bladego jako i on księżyca, „Ja tylko narażałem cię na niebezpieczeństwo. Z nim będziesz szczęśliwsza”.

Edward odwrócił się i ruszył do wyjścia, ale Izabella złapała go za rękę i przytrzymała. Dotyk jej dłoni był tak miły, że martwe od stuleci serce prawie zaczęło znów bić.

„Jest coś jeszcze”, powiedziała, nie patrząc mu w oczy. „Jestem brzemienna”.