Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Memuary Daerhenny

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dearhenna's memoirs
Tw2 item book.png
Wspomnienia słynnego czarodzieja i wynalazcy
Opis
Kategoria
Pospolity
Rodzaj
Książka
Źródło
Felicja Cori
Kupno
1? oreny
Sprzedaż
1 oreny
Waga
waga 0

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Memuary Daerhenny
Badania nad bakteriami są interesujące, ale skupienie na jednym temacie źle na mnie wpływa. Doskwiera mi również brak towarzystwa, nie innych ludzi – ci prawie zawsze są uciążliwymi ignorantami – lecz partnera do rozmów na poziomie.
Postanowiłem popracować nad jednym z golemów i poszerzyć jego zdolność rozumowania oraz konwersacji. Z tym drugim nie miałem problemów. Czas pokaże, czy nie przesadziłem, każąc mu uczyć się wymowy z poematów i traktatów filozoficznych. Póki co bawię się z nim w zagadki.
Prawdziwym wyzwaniem było skodyfikowanie zdolności poprawnego rozumowania na jednej tabliczce. Mam duży problem z przeprowadzeniem symulacji zdrowego rozsądku – wszystkie próby kończą się zwarciami semantycznymi. Jestem jednak przekonany, że aksjomaty logiki wystarczą jako najbardziej podstawowe reguły rozumowania.