Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Medycyna sądowa

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Medycyna sądowa
Books Generic other.png
Medycyna sądowa
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
150 oreny
Sprzedaż
30 oreny
ID
it_scroll_211

Traktat o zastosowaniu nauk medycznych w sprawach kryminalnych.

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Medycyna sądowa
Milo Vanderbeck
"Zanim przystąpimy do sekcji, należy zebrać jak najwięcej informacji, które pomogą nam zinterpretować ślady ca ciele. Dobrze wiedzieć, kim była ofiara i w jakich okolicznościach ja znaleziono. Nalezy przepytac swiadków i skonsultowac sie ze specjalistami.
Umiejetnie przeprowadzona sekcja zwlok wyjasnia niemal tyle, co rozmowa z ofiara. Dowiadujemy sie, kiedy nastapil zgon, w jakich okolicznosciach i co dzialo sie z cialem po smierci. Mozemy równiez pozyskac informacje o mordercy, narzedziu zbrodni i sposobie, w jaki zostalo uzyte.
Przeciete skalpelem zwloki sa niczym otwarta ksiega. Zrozumie ja ten, kto zaglebi sie w szczególy i dokladnie zbada kazda hipoteze."

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Głosariusz: Medycyna

Lokacje[edytuj | edytuj kod]