Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Mandragora (klub)

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj

Mandragora – klub zrzeszający artystów z Toussaint – malarzy, rzeźbiarzy, trubadurów i tancerki. Stowarzyszenie kreuje się na ekskluzywną lożę dla wybranych. Mandragora organizuje przyjęcia, na które zaprasza tylko bogatych mecenasów. Podczas bankietów goście zakładają maski i flirtują ze sobą. Członkowie myślą, że maski są romantycznie tajemnicze, ale prawda jest taka, że dzięki maskom trudniej rozpoznać kto po pijanemu podszczypuje artystki. W trakcie przyjęć artyści oraz mecenasi piją wino i absynt oraz zażywają fisstech.

Jedną z mecenasek klubu była Oriana, która udzielała swojej posiadłości jako miejsca spotkań Mandragory.

Znani członkowie:[edytuj | edytuj kod]